Producenci

Oprogramowanie do rejestratorów

Prężny rozwój technologii powoduje, że analogowe urządzenia odchodzą na dalszy plan, ustępując miejsca zaawansowanej aparaturze. W wielu dziedzinach, takich jak farmacja, medycyna, wentylacja, rolnictwo czy chłodnictwo wykorzystywane są wysokiej jakości urządzenia kontrolno-pomiarowe. Fakt ten jest natomiast nierozłącznie związany z koniecznością stosowania odpowiedniego oprogramowania.

Oprogramowanie do pomiaru wilgotności i rejestracji temperatury pozwala na analizę danych, generowanie kompleksowych raportów, tworzenie wykresów na podstawie wykonanych pomiarów oraz zapewnia stały dostęp do danych i alarmuje ewentualnym przekroczeniu norm. Bardziej zaawansowane programy, pozwalają na generowanie nie tylko wykresów, ale również na zapis informacji w tabelach i sporządzanie podsumowań. Ponadto, przy wykorzystaniu nowoczesnych rejestratorów, możliwy staje się zdalny odczyt i automatyczny przesył danych z wielu urządzeń jednocześnie.

Co znajduje się w naszym asortymencie?

Oferta sklepu Omnic obejmuje szeroki zakres oprogramowania, począwszy od programów LogMemorizer, Log Connect, Humi Pressure Disk, dedykowanych pojedynczym rejestratorom, po bardzo specjalistyczne oprogramowania odpowiednie do zaawansowanej technologicznie aparatury i gwarantujące szeroki zakres funkcjonalności, czyli Process Monitor, Tinytag Explorer Connect czy TS Manager. Wspomniane oprogramowania dostępne są w postaci programu do instalacji na komputerze lub w formie wygodnej w użyciu aplikacji. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych pozycji znajdujących się w poniższej kategorii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl