Producenci
Formy płatności

Metody płatności - sklep internetowy omnic.pl

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka metod płatności, które zapewnią szybką oraz bezpieczną wpłatę. Szczegółowy opis każdej z nich znajdziecie Państwo poniżej.

Za pobraniem

Wygodna forma płatności polegająca na zapłacie gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Tradycyjny przelew bankowy

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Jest to opcja, która może spowodować wydłużenie realizacji zamówienia za względu na czas księgowania płatności.

Dane do wpłaty:

Numer konta (mBank): 59 1140 2004 0000 3502 4903 0939
Dane odbiorcy przelewu: OMNIC

Prosimy pamietać o wpisaniu numeru faktury proforma lub numeru zamówienia w tytule przelewu.

mTransfer

Wygodna forma płatności dla posiadaczy rachunków w mBanku.

Płatności kartowe i online

Najszybsza forma płatności, zapewnia szybszą realizację zamówienia, wygodę oraz bezpieczeństwo. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Płatności Shoper.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl