Producenci
Zobowiązania gwarancyjne

Zobowiązania gwarancyjne Sklepu Omnic
https://omnic.pl
("Sklep")

Drogi Nabywco!
  • Gwarancja obejmuje, licząc od dnia wysyłki, wszystkie uszkodzenia występujące w ciągu 12 miesięcy, których przyczyną, dającą się udowodnić, jest wada materiału lub wadliwe wykonanie.
  • Zobowiązanie gwarancyjne ogranicza się do wymiany lub naprawy wadliwego wyrobu. Wszelkie dalej idące zobowiązania gwarancyjne, szczególnie w stosunku do powstałych strat, są wykluczone.
  • Czas trwania naprawy gwarancyjnej nie wpływa na przedłużenie gwarancji na przyrząd.
  • Gwarancja wygasa, jeśli klient lub osoba trzecia dokona samodzielnie napraw lub zmian w przyrządzie.
  • Sklep nie odpowiada za szkody powstałe w czasie transportu oraz wskutek zastosowania odbiegającego od instrukcji obsługi lub uszkodzeń mechanicznych jak również nie ponosi odpowiedzialności za błędną interpretację odczytów oraz szkody, utracone zyski lub inne pośrednie straty wynikające z użytkowania przyrządu lub niemożności korzystania w wyniku jego uszkodzenia. Ponadto nie przyjmuje na siebie żadnych innych zobowiązań niż wyżej wymienione i nie akceptuje innych roszczeń niż wynikające z gwarancji i obowiązujących przepisów prawnych.
  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonywane są przez producenta za pośrednictwem Sklepu. W przypadku napraw w ramach gwarancji, należy dostarczyć lub przesłać przyrząd razem z kartą gwarancyjną i opisem oznak uszkodzenia, na adres Czerwona Droga 26, 02-496 Warszawa. Sprzęt wysyłany do naprawy należy zapakować w sposób bezpieczny, Sklep nie odpowiada za uszkodzenia sprzętu powstałe w czasie transportu. Koszty przesyłki wyrobu do i z miejsca naprawy obciążają nabywcę. Czas wykonania naprawy zależy od rodzaju usterki i trwa nie krócej niż 2 tygodnie. W przypadkach losowych czas naprawy może ulec przedłużeniu. Urządzenie jest naprawiane lub wymienione na nowe według uznania producenta.
  • Naprawa, która nie wynika z gwarancji jest fakturowana.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl