Producenci

Bezprzewodowy czujnik ruchu WiFi z alarmem na telefon – podstawa bezpieczeństwa każdego obiektu

Potrzebujesz zdalnego nadzoru nad chronionym budynkiem? Jeśli chcesz mieć pewność, że sygnał o zagrożeniu dotrze do Ciebie błyskawicznie, nawet kiedy jesteś daleko? Przedstawiamy UbiBot MS1.

Klucz do bezpieczeństwa

Czujnik UbiBot MS1 działa na podczerwień. Wykrywa ruch i pozwala natychmiast zaalarmować o obecności ludzi (bądź zwierząt) w ochranianym obiekcie. Najważniejszą cechą tego rozwiązania technicznego są automatyczne powiadomienia na telefon (poprzez aplikację mobilną lub pocztę elektroniczną). Dzięki temu zostajemy zaalarmowani, gdy tylko natężenie ruchu przekroczy pożądany poziom.

Czujnik może być także wykorzystany do rejestrowania liczby przechodzących osób. Można zintegrować go z innymi urządzeniami i za jego pomocą włączać światło, gdy w zasięgu nastąpi ruch wchodzącej osoby.

Jak działa czujnik?

UbiBot MS1 jest bezprzewodowy i może być zasilany poprzez mikro-USB. Zasięg wykrywania ruchu to 12 m. Urządzenie jest w stanie wykryć ruch pod kątem 40 stopni pionowo i 105 stopni poziomo. Następnie informacja o ruchu jest zapisywana w tzw. chmurze internetowej. Dzięki temu możemy mieć nadzór nad obserwowanym obiektem, przebywając w zupełnie innym miejscu. 

Żeby dane z czujnika mogły zostać zapisane w chmurze, konieczne jest połączenie czujnika z siecią komputerową, przy czym dostępne są dwie wersje urządzenia. W wypadku wersji MS1, potrzebny jest Internet WiFi. W wypadku wersji MS1-P, możliwe jest połączenie przez Internet WiFi lub sieć wewnętrzną, taką jak LAN czy Ethernet.

Przechowywanie danych w chmurze

Wraz z urządzeniem otrzymujemy bezpłatne 200 MB w chmurze. Płatna subskrypcja na przechowywanie danych nie jest konieczna. Darmowe 200 MB to pojemność wystarczająca na zbieranie danych przez okres około 2 lat.

Domyślnie dane synchronizują się z chmurą co jedną minutę. Historię danych z chmury możemy dowolnie analizować za pomocą aplikacji mobilnej, możemy również mieć do niej dostęp w przeglądarce internetowej. Wszystkie zapisane dane można wyeksportować w formacie pliku PDF, jak również CSV, czyli w formacie arkusza odczytywanego przez MS Excel.

UbiBot MS1 jest użytecznym rozwiązaniem technicznym, które zapewni nam kontrolę i poczucie bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl