Bezprzewodowy czujnik ruchu WiFi z alarmem na telefon - UbiBot MS1

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 399,95 zł 399.95
Cena netto: 325,16 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: UbiBot
Kod produktu: UBI-MS1

Opis

UbiBot MS1 - czujnik ruchu WiFi z powiadomieniem na telefon

Bez żadnych opłat abonamentowych - wystarczy samo urządzenie i zasięg WiFi

Czujnik MS1 umożliwia bezprzewodowe monitorowanie pomieszczeń w czasie rzeczywistym w odległości do 12m od czujnika PIR (kąt detekcji: pionowo 40 stopni, poziomo 105 stopni) i zapewnia zdalny dostęp do danych w dowolnym miejscu na świecie. Wszystkie informacje są automatycznie synchronizowane z platformą danych poprzez WiFi lub LAN.

Czujnik występuje w dwóch wersjach:

  • MS1 - tylko komunikacja przez WiFi; urządzenie może być zasilane przez mikro-USB
  • MS1-P - komunikacja przez WiFi i Ethernet/LAN; urządzenie może być zasilane przez mikro-USB, złącze 230V oraz PoE (kabel Ethernet) 

Bezprzewodowy czujnik ruchu to kompaktowe urządzenie, który pozwala na wykrywanie zarówno zliczanie jak i wykrywanie ruchu osób. Produkt posiada zintegrowany czujnik ruchu PIR na podczerwień, który w czasie rzeczywistym monitoruje pomieszczenia pod kątem obecności ludzi lub zwierząt.

UbiBot® MS1 wykorzystuje najnowocześniejsze technologie IoT, oferując stabilne monitorowanie środowiska. Wbudowany moduł WiFi umożliwia automatycznie synchronizację z Platformą UbiBot® IoT. Bezprzewodowy czujnik ruchu może być wykorzystywany w wielu scenariuszach, na przykład, może służyć do automatycznego włączania i wyłączania światła w następstwie pojawienia się osób w monitorowanym pomieszczeniu.

Platforma IoT oparta na chmurze IT oferuje zaawansowaną analizę danych i zarządzanie nimi. Wszystkie urządzenia można skonfigurować na jednym koncie UbiBot za pomocą aplikacji UbiBot App. Pozwala ona również na ustawianie powiadomień w czasie rzeczywistym - jeśli pomiary wykroczą poza określony przez Ciebie zakres, platforma powiadomi Cię za pośrednictwem aplikacji, poczty elektronicznej lub innych metod, umożliwiając Ci szybką reakcję, zanim dojdzie do kosztownych szkód. Platforma IoT daje użytkownikom dostęp do danych i historii w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub dowolnej przeglądarki. Urządzenie współpracuje z IFTTT (If-This-Than-That), co pozwala na budowanie niestandardowych połączeń z innymi inteligentnymi urządzeniami.

Użytkownik może samodzielnie ustalać interwał synchronizacji danych (domyślnie jest to 1 minuta). Użytkownik może zdalnie sprawdzić stan urządzenia (online / offline) oraz ustawić reguły powiadomień związanych ze stanem czujnika PIR. Dostępne są alerty przez email, powiadomienia w aplikacji na smartfony, przez SMS, połączenie telefoniczne oraz API HTTP. W przypadku trybów tekstowego i głosowego mogą mieć zastosowanie opłaty.

Nie jest wymagana subskrypcja za przechowywanie danych w chmurze. Do każdego rejestratora producent oferuje bezpłatnie 200 MB miejsca. Wystarcza ono aby przechowywać dane przez około 2 lata przy domyślnych ustawieniach pomiaru. Również eksport danych w formacie CSV (Excel) i PDF nie wymaga żadnych dodatkowych opłat.

Komplet zawiera:

  • 1 x urządzenie UbiBot MS1 lub MS1-P
  • 1 x instrukcja obsługi
  • 1 x kabel USB
  • 1 x dwustronna taśma klejąca
  • 2 x śrubki mocujące 

Przeczytaj więcej o MS1 na stronie ubibot.pl

Dane techniczne

Zasięg wykrywania ruchu 12 metrów
Kąt detekcji pionowo 40 stopni, poziomo 105 stopni
Zasilanie MS1: mikro USB; MS1P: mikro USB / 230 VAC / PoE
Temperatura robocza MS1: 0°C do 50°C; MS1P: -10°C do 50°C
Wilgotność robocza ≤70% RH, bez kondensacji
Komunikacja MS1: 2.4GHz WiFi; MS1P: 2.4GHz WiFi / RJ45 Ethernet
Standard WiFi IEEE 802.11b/g/n
Standard POE IEEE 802.3-2005 (dotyczy modelu MS1P)
System operacyjny Android / iOS
Bluetooth (tylko do konfiguracji) BT4.2, BT & BLE
Waga MS1: 76g (±2g); MS1P: 128g (±2g)
Wymiary 80 x 80 x 48 mm

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl