FLI - przenośny moduł komunikacyjny dla TempStick i HumiStick

Wysyłka w: 14 dni
Cena: 905,00 zł 905.00
Cena netto: 735,77 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Tecnosoft
Kod produktu: TS01FLI

Opis

Przenośny moduł komunikacyjny z wyświetlaczem LCD do rejestratorów temperatury i wilgotności serii TempStick i HumiStick

FLI (FridgeLog Interface) to przenośne urządzenie do programowania i odczytu rejestratorów danych TempSticks i HumiSticks. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD graficzny/alfanumeryczny oraz przycisk umożliwiający uruchomienie rejestracji pomiarów wcześniej skonfigurowanych przy pomocy komputera z oprogramowaniem fridgeLog Z. To samo oprogramowanie służy do pobrania pomiarów z tymczasowo zapisanych w pamięci FLI na komputer PC w celu ich analizy i archiwizacji.

Po podłączeniu do niego rejestratora TempStick/HumiStick urządzenie może go zaprogramować i uruchomić pomiar lub pobrać z niego dane w celu przechowania do czasu ściągnięcia ich przez użytkownika na komputer PC.

FLI jest szczególnie przydatny w monitorowaniu produktów w magazynach, chłodniach, lodówkach i zamrażarkach. Dzięki niemu nie ma potrzeby zabierać rejestratorów z miejsc pomiarów. Wystarczy podłączyć TempStick/HumiStick do gniazda FLI aby pobrać z niego zarejestrowane dane. FLI służy jako przenośny bank pamięci.

Podłączenie rejestratora TempStick/HumiStick do FLI powoduje zatrzymanie rejestracji, pobranie danych do pamięci FLI i obliczenie MKT (Mean Kinetic Temperature). Firma Tecnosoft opracowała metodę wyliczania MKT dla transportu stosując Kryteria Ważności. Tradycyjne metody kontroli oparte wyłącznie o progi nie zapewniają precyzyjnych i kompletnych informacji pozwalających ocenić jakość transportu. W rozwiązaniu Tecnosoft użytkownik może sam ustawić parametry, a SRI wyliczy dla niego MKT. Nie ma potrzeby analizowania danych o przebiegu transportu przez wykwalifikowanego specjalistę. System zrobi to automatycznie. Aby uruchomić ponownie rejestrację temperatury wystarczy nacisnąć przycisk OK i odłączyć rejestrator od modułu FLI.

Więcej o tej formule MKT można dowiedzieć się pobierając samouczek (w jęz. angielskim i włoskim).

Główne cechy i funkcje 

  • Alfanumeryczny wyświetlacz LCD pokazujący wartości temperatury i wilgotności, ewentualne alarmy oraz pozwalający przejrzeć zapisane pomiary w formie tabeli lub wykresu.
  • Przycisk OK.
  • Diody LED informujące o stanie baterii i pracy urządzenia.
  • Automatyczne wyliczanie wartości MKT.
  • Łatwo wymienialne standardowe baterie: 2 x AA 1,5 V.

Dokumentacja

Do pobrania

Wideo

Dane techniczne

Wymiary 68 x 110 x 27 (mm)
Waga 146 gr
Interfejs komunikacyjny USB
Kabel w zestawie
Kompatybilne rejestratory wszystkie serii TempStick, HumiStick
Oprogramowanie i/lub aplikacja mobilna FridgeLog Z
Funkcje 1 przycisk, bieżący pomiar, pobieranie danych, ewaluacja danych, restart pomiarów
Funkcje wyświetlacza graficzne i alfanumeryczna prezentacja danych, wykresy i tabele, informacje i statystyki
Wyliczane wartości MKT
Typ baterii 2 x 1.5V AA
Menu angielski, włoski

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl