SRI - przenośny moduł komunikacyjny dla TempStick i HumiStick

Wysyłka w: 14 dni
Cena: 1 226,00 zł 1226.00
Cena netto: 996,75 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Tecnosoft
Kod produktu: TS04SRI

Opis

Przenośny moduł komunikacyjny z wyświetlaczem LCD i klawiaturą do rejestratorów temperatury i wilgotności serii TempStick i HumiStick

SRI (Starter & Reader Interface) to przenośne urządzenie do programowania i odczytu rejestratorów danych TempSticks i HumiSticks. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD graficzny/alfanumeryczny i klawiaturę umożliwiającą konfigurację i odczyt pomiarów. Można go również programować po podłączeniu do komputera kablem USB. Współpracuje wtedy z oprogramowaniem StickLog Pro.

Po podłączeniu do niego rejestratora TempStick/HumiStick urządzenie może go zaprogramować i uruchomić pomiar lub pobrać z niego dane w celu przechowania do czasu ściągnięcia ich przez użytkownika na komputer PC.

Sygnalizowana jest też ewentualna konieczność wymiany baterii w SRI. Użytkownik sam może ją wymienić.

SRI jest szczególnie przydatny w monitorowaniu produktów podczas transportu z kontrolowaną temperaturą. Pozwala natychmiast zweryfikować czy transport odbywał się w prawidłowych warunkach również w miejscach gdzie nie ma dostępu do odpowiedniego komputera. SRI wystarcza do przejrzenia na miejscu danych zarejestrowanych przez TempStick/HumiStick.

SRI automatycznie oblicza MKT (Mean Kinetic Temperature) i wyświetla informację czy przesyłka powinna zostać zaakceptowana czy nie. Firma Tecnosoft opracowała metodę wyliczania MKT dla transportu stosując Kryteria Ważności. Tradycyjne metody kontroli oparte wyłącznie o progi nie zapewniają precyzyjnych i kompletnych informacji pozwalających ocenić jakość transportu. W rozwiązaniu Tecnosoft użytkownik może sam ustawić parametry, a SRI wyliczy dla niego MKT. Nie ma potrzeby analizowania danych o przebiegu transportu przez wykwalifikowanego specjalistę. System zrobi to automatycznie.

Więcej o tej formule MKT można dowiedzieć się pobierając samouczek (w jęz. angielskim). 

Główne cechy i funkcje 

  • Alfanumeryczny wyświetlacz LCD pokazujący wartości temperatury i wilgotności, ewentualne alarmy oraz pozwalający przejrzeć zapisane pomiary w formie tabeli lub wykresu.
  • Diody LED informujące o stanie baterii i pracy urządzenia.
  • Automatyczne wyliczanie wartości MKT.
  • Łatwo wymienialne standardowe baterie: 2 x AA 1,5 V.

Dokumentacja

Do pobrania

Video

 

Dane techniczne

Wymiary 68 x 110 x 27 (mm)
Waga 146 gr
Interfejs komunikacyjny USB
Kabel w zestawie
Kompatybilne rejestratory wszystkie serii TempStick, HumiStick
Oprogramowanie i/lub aplikacja mobilna StickLog Pro
Funkcje 6 przycisków, zegar, programowanie rejestratora, odczyt danych z rejestratora, przeglądanie archiwum pomiarów, wskaźnik słabej baterii
Funkcje wyświetlacza graficzne i alfanumeryczna prezentacja danych, wykresy i tabele, informacje i statystyki
Wyliczane wartości MKT
Typ baterii 2 x 1.5V AA
Menu angielski, włoski

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl