Smart gniazdo WiFi/LTE z czujnikami temperatury i wilgotności - UbiBot SP1

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 324,99 zł 324.99
Cena netto: 264,22 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: UbiBot
Kod produktu: UBI-SP1-WIFI

Opis

UbiBot SP1 - Inteligentne gniazdko WiFi (lub WIFI+LTE) z opcjonalnymi czujnikami zewnętrznymi temperatury i wilgotności

Bez żadnych opłat abonamentowych - wystarczy samo urządzenie i zasięg WiFi (i/lub sieci komórkowej w modelu SP1-SIM)

UbiBot Smart Plug to partner IoT w automatyzacji Twojego inteligentnego domu, biura, chłodni czy magazynu.

Smart gniazdo pozwala zdalnie kontrolować inne urządzenia podłączone do niego, takie jak wentylatory, ekspres do kawy, itp. Możesz zaplanować swoje życie za pomocą aplikacji mobilnej, ustawiając timer.

Najbardziej wyróżniającą się cechą jest to, że smart gniazda UbiBot obsługują podłączenie zewnętrznych sond temperatury (DS18B20), temperatury i wilgotności (TH30S-B), temperatury i wilgotności gleby oraz temperatury PT100. Gniazdo może monitorować warunki środowiskowe i synchronizować dane do chmury. Dzięki ustawionym regułom automatyzacji, inteligentne gniazdka wifi włączą klimatyzator automatycznie, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności manualnych. Inteligentne gniazdka elektryczne mogą również wyzwalać alarmy w przypadku ekstremalnych warunków, takich jak zbyt wysoka temperatura.

Nasze smart gniazdka nie tylko mogą automatycznie włączać się lub wyłączać w oparciu o reguły alarmów temperatury i wilgotności, ale również w oparciu o alarmy z innych urządzeń UbiBot sparowanych z kontem użytkownika, takich jak rejestratory temperatury, wilgotności i oświetlenia (WS1, WS1-Pro i GS1) oraz czujniki ruchu (MS1 i MS1P).

O alarmach będziesz powiadamiany w kilku trybach: bezpłatne powiadomienia e-mail, bezpłatne powiadomienia z aplikacji, SMS-y, połączenia głosowe i powiadomienia w przeglądarce internetowej.

Możesz korzystać z bezpłatnej pamięci masowej w chmurze bez żadnych opłat abonamentowych. Plan podstawowy, który zawiera 200 MB pamięci masowej i 1 GB miesięcznego ruchu wychodzącego, jest wystarczający dla większości naszych klientów. Platforma IoT umożliwia również eksport danych w formacie CSV (Excel) i PDF bez dodatkowych opłat.

Użytkownik może zdalnie sprawdzić napięcie sieci, pobór mocy urządzenia podłaczonego do smart gniazdka, ustawić reguły powiadomień związanych z awarią sieci zasilającej lub sieci WiFi oraz przekroczonymi progami alarmowymi wartości monitorowanych przez czujniki zewnętrzne. Dostępne są alerty przez email, powiadomienia w aplikacji na smartfony, przez SMS, połączenie telefoniczne oraz API HTTP. W przypadku trybów tekstowego i głosowego mogą mieć zastosowanie opłaty.

Wersja SP1-SIM (WiFi+LTE) współpracuje z dowolnym operatorem sieci komórkowej w Polsce, Europie i Azji.

UWAGA: Oba modele obsługują tylko sieć WiFi 2.4GHz.

Komplet zawiera:

● 1 x urządzenie UbiBot SP1-WIFI lub SP1-SIM (WIFI+LTE)
● 1 x instrukcja obsługi (jez. polski)

Przeczytaj więcej o SP1 WiFi na stronie ubibot.pl

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl