Wodoszczelna sonda temperatury - UbiBot DS18B20
Opis
Wodoszczelna zewnętrzna sonda temperatury (płaski kabel do lodówek i zamrażarek)
Wodoszczelna sonda temperatury zewnętrznej do stosowania w ekstremalnych warunkach.
DS18B20 jest wodoszczelną sondą temperatury zewnętrznej zaprojektowaną do pracy w ekstremalnych warunkach (-55ºC do 125ºC). Jest kompatybilna z inteligentnymi urządzeniami monitorującymi UbiBot w tym z WS1, WS1-Pro oraz Smart Plug SP1 (uwaga przy zamawianiu: model dla SP1 ma inną wtyczkę). Występuje w dwóch długościach: 3m i 5m oraz dwóch rodzajach kabla: okrągły i płaski.
Sonda wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nie rdzewieje w żadnych warunkach. Różne długości kabli zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność. Złącze micro-USB sondy umożliwia jej szybkie podłączenie do rejestratora WS1/WS1 Pro a wersja ze złączem mini-jack do inteligentnego gniazdka SP1 i rejestratora temperatury i wilgotności GS1-AETH1RS(1DS) z obsługą Ethernet/LAN/WiFi. Oferujemy również wariant sondy z płaskim kablem (tylko do WS1/WS1-Pro), który można łatwo przeciągnąć przez drzwi lodówki czy zamrażarki (ta wersja kabla jest nieekranowana).
W naszej ofercie dostępne są przedłużacze o długości 3m i długości 5m (oraz dłuższe do 20m na zamówienie).
UWAGA:
Czujniki zewnętrzne są domyślnie wyłączone w ustawieniach rejestratorów UbiBot. Należy włączyć je ręcznie w menu "Ustawienia" w aplikacji lub panelu webowym po podłączeniu sondy do danego rejestratora.
Główne zalety
- Stal nierdzewna
- Możliwość stosowania w niskich i wysokich temperaturach
- Pasuje do rejestratorów UbiBot
- Produkt gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka
Przeczytaj więcej o akcesoriach UboBot na stronie ubibot.pl
Dane techniczne
Zakres pomiarowy | -55°C ÷ +125°C |
Dokładność | ±0.5℃ (w zakresie -10℃ do +85℃) |
Cechy szczególne | płaski kabel |
Długość sondy | 50 mm |
Długość kabla | 300 (płaski lub zwykły) lub 500 mm (tylko zwykły) |
Średnica sondy | 6 mm |
Napięcie zasilania | 3-5.5V |
Złącze | micro-USB lub mini-jack |
Protokół komunikacyjny | RS485 |
Stopień ochrony IP | IP68 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.