Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Temperatura
Wilgotność
Ciśnienie
Cena
  • od
    do

Świadectwa wzorcowania w niższej cenie

Wybierając certyfikat kalibracji i re-kalibracji możesz zdecydować się na obniżenie kosztów i wystawienie świadectwa wzorcowania według przygotowanego pakietu. Świadectwa wzorcowania rejestratorów temperatury i wilgotności wydawane przez laboratorium z akredytacją otrzymasz w ok. 7 dni od dostarczenia nam sprzętu. W celu uzyskania potrzebnych dokumentów można przesłać do naszej siedziby dowolny logger lub rejestrator pracujący w zakresie od -200°C do +1450°C i od 0% do 100% RH. Jeśli urządzenie pomiarowe nie zostało zakupione u nas, to potrzebne będzie dołączenie do niego instrukcji obsługi.

Jak zamówić certyfikaty laboratorium PCA według pakietu?

Zamówienie usługi kalibracji i re-kalibracji ze świadectwem wzorcowania dla rejestratora temperatury, wilgotności lub termo-higrometru każdorazowo wiąże się z koniecznością wypełnienia formularza dotyczącego wybranego rodzaju badania. Po wskazaniu odpowiedniej opcji w zakresie ilości punktów pomiaru należy uzupełnić w formularzu ich wartości, a także wypełnić pole numeru seryjnego urządzenia. Po opłaceniu usługi na podstawie faktury proforma konieczne będzie przesłanie sprzętu do naszej siedziby, czyli w specjalistyczne ręce. Do wartości zamówienia zostanie doliczona opłata za wysyłkę, która pokryje koszty odesłania sprzętu pod wskazany adres. Natomiast dostarczenie sprzętu do re-kalibracji leży po stronie klienta.

Uwagi: W przypadku przesłania kilku loggerów lub rejestratorów, numery seryjne należy wpisać do formularza kolejno po przecinku. Dla każdego z urządzeń zostanie wydane osobne świadectwo wzorcowania potwierdzające, iż spełnia ono określone wymagania techniczne.

Laboratorium z akredytacją PCA - pakiety

Świadectwo wzorcowania w 3 punktach temperatury (pakiet) Świadectwo wzorcowania w 3 punktach temperatury (pakiet)
Producent: Omnic
Cena: 325,95 zł (netto: 265,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Świadectwo wzorcowania w 1 dodatkowym punkcie temperatury Świadectwo wzorcowania w 1 dodatkowym punkcie temperatury
Producent: Omnic
Cena: 24,60 zł (netto: 20,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl