Producenci

Rejestratory temperatury

Pomiar temperatury bez wątpienia jest jednym z najważniejszych czynników, wpływających na jakość wytwarzanych produkty oraz przebieg wszelkich procesów zachodzących w przemyśle. Obecnie, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik sprzętowych oraz zaawansowanego oprogramowania, kontrola temperatury stała się znacznie praktyczniejsza. Profesjonalne rozwiązania dostępne w naszym asortymencie, stanowią zatem nieodłączny element wydajnej uprawy roślin czy produkcji żywności. Korzystając z wielofunkcyjnych rejestratorów, otrzymujemy bowiem precyzyjne dane w bardzo prosty sposób. Umożliwia to szybkie reagowanie w razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, a w konsekwencji minimalizowanie dodatkowych kosztów.

Oferta Omnic

Urządzenia dostępne w naszej ofercie zapewniają łączność bezprzewodową, dlatego mogą być instalowane w miejscach trudno dostępnych lub znacznie oddalonych od stacji bazowej, bez konieczności przeciągania uciążliwych przewodów. W odpowiedzi na stale rosnące możliwości produkcyjne przedsiębiorstw powstały mierniki gwarantujące precyzyjny pomiar nawet w trudnych warunkach otoczenia, takich jak ekstremalne temperatury czy wysoki poziom wilgotności. Producenci tego typu urządzeń zadbali również o użytkowników urządzeń mobilnych, dostarczając im rejestratory temperatury wyposażone w specjalne oprogramowanie, pozwalające na monitoring procesów z poziomu telefonu. Prosta obsługa, nieskomplikowana konfiguracja, czytelność wyświetlacza, precyzyjny pomiar oraz bezawaryjność to tylko niektóre zalety modułów dostępnych w poniższej kategorii.

PBRF-8002 - Sonda temperatury i wilgotności do użytku z rejestratorami danych Tinytag Radio i LAN

PBRF-8002 - Sonda temperatury i wilgotności do użytku z rejestratorami danych Tinytag Radio i LAN
PBRF-8002 - Sonda temperatury i wilgotności do użytku z rejestratorami danych Tinytag Radio i LAN

Sonda temperatury i wilgotności do użytku z rejestratorami danych Tinytag Radio i LAN (-25 do +85°C / 0 do 100% RH)

Ten czujnik temperatury i wilgotności względnej monitoruje od -25°C do +85°C i 0 do 100% RH. Sonda posiada powlekany czujnik RH, który zapewnia dobrą odporność na wilgoć i kondensację.

Sonda jest dostarczana z rejestratorem, dlatego zalecane jest jej oddzielne zamawianie tylko jako sondy na zapas lub wymianę.

Sonda jest podłączana do rejestratora danych za pomocą kabla 1,5m (CAB-0034).

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 220,00 zł (netto: 178,86 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl