Producenci
Opcje przeglądania
Typ czujnika
Cechy szczególne
Stopień ochrony IP
Cena
  • od
    do

Zewnętrzne sondy wilgotności

Sondy zewnętrzne do pomiaru wilgotności umożliwiają precyzyjny pomiar w zakresie od 0 do 100 RH. Ponadto urządzenia pozwalają na odczyt temperatury w zakresie od -80 do +200°C. Szeroki zakres pomiarów wilgotności i temperatury sprawia, że sondy tego typu z powodzeniem mogą być stosowane w wielu gałęziach przemysłu, w których istotne jest uzyskiwanie wyników pomiarów ściśle odpowiadających rzeczywistym wartościom. Możliwość instalacji czujnika z dala od rejestratora, przy wykorzystaniu standardowych przedłużaczy, pozwala na jego wygodny montaż, bez konieczności zmiany lokalizacji głównego urządzenia. Co więcej, niewielkie wymiary detektorów, uzyskane dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w procesie produkcji, znacząco podwyższają ich funkcjonalność i uniwersalność.

Oferta sklepu Omnic

W ofercie naszego sklepu dostępne są najwyżej jakości sondy, kompatybilne z rejestratorami danych Syrinx, Tinytag Radio oraz LAN. Czujniki przeznaczone do piasku i betonu wykorzystują innowacyjną metodę pomiaru wilgotności przy użyciu mikrofal lub pomiar w bliskiej podczerwieni NIR (Near InfraRed). Oczywiście oferujemy również bardziej tradycyjne sondy, których zasada działania opiera się na pomiarze wilgotności względnej na podstawie przewodności lub pojemności. W naszym sklepie znajdują się zarówno sondy dedykowane konkretnym branżom, takie jak czujniki do pomiaru kruszyw, których wykorzystanie jest szczególnie popularne w przemyśle bodowlanym, odlewniczym, ceramicznym czy chemicznym, jak i moduły o bardziej uniwersalnym zastosowaniu.

Zewnętrzna Sonda do Pomiaru Temperatury i Wilgotności - UbiBot Zewnętrzna Sonda do Pomiaru Temperatury i Wilgotności - UbiBot
Producent: UbiBot
Cena: 102,59 zł (netto: 83,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Zewnętrzny Czujnik Temperatury i Wilgotności Gleby - UbiBot Zewnętrzny Czujnik Temperatury i Wilgotności Gleby - UbiBot
Producent: UbiBot
Cena: 380,81 zł (netto: 309,60 zł )
szt.
zobacz więcej
FL-Basic - mikrofalowa sonda wilgotności kruszyw FL-Basic - mikrofalowa sonda wilgotności kruszyw
Producent: Ludwig
Cena: 10 694,85 zł (netto: 8 695,00 zł )
szt.
zobacz więcej
FL-Standard - mikrofalowa sonda wilgotności z wymienną głowicą (opcja ATEX) FL-Standard - mikrofalowa sonda wilgotności z wymienną głowicą (opcja ATEX)
Producent: Ludwig
Cena: 14 937,12 zł (netto: 12 144,00 zł )
szt.
zobacz więcej
FL-Wapp - mikrofalowa sonda wilgotności FL-Wapp - mikrofalowa sonda wilgotności
Producent: Ludwig
Cena: 20 664,00 zł (netto: 16 800,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl