TE-4600 - Rejestrator temperatury i wilgotności - Tinytag Plus LAN

Wysyłka w: 10 dni
Cena netto: 2 793,00 zł
Cena brutto: 3 435,39 zł 3435.39
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Gemini
Kod produktu: TE-4600

Opis

TE-4600 - Rejestrator z czujnikiem temperatury i wilgotności LAN/Ethernet (-25 do +85°C/0 do 100% RH)

Rejestrator monitoruje temperatury od -25°C do +85°C oraz wilgotność od 0 do 100% RH przy użyciu dołączonego czujnika temperatury i wilgotności względnej. Powlekany czujnik RH zapewnia dobrą odporność na wilgoć i kondensację.

Logger podłącza się bezpośrednio do sieci LAN co umożliwia natychmiastowy podgląd danych i jego konfigurację w oprogramowaniu Tinytag Explorer Connect (SWCD-0080).

Ten przewodowy rejestrator temperatury i wilgotności posiada gniazdo RJ45 (IP67) i jest dostarczany z zasilaczem PoE.

Rejestrator LAN może być używany łącznie z innymi rejestratorami danych Tinytag Plus LAN/Ethernet oraz bezprzewodowymi modelami Tinytag Radio w ramach jednej aplikacji w celu zapewnienia bezproblemowych pomiarów na danym obiekcie, biorąc pod uwagę układ pomieszczeń, warunki propagacji fal radiowych oraz dostępność gniazd LAN/Ethernet.

Urządzenie rejestruje dane w zdefiniowanych przez użytkownika odstępach czasu i może być zaprogramowany w taki sposób, aby w przypadku wystąpienia problemu załączał się alarm, zarówno dźwiękowy jak i wizualny. Rejestrator posiada również wyjście alarmowe, które zmienia stan, gdy alarmy są aktywne.

Gdy rejestrator jest używany jako część systemu Tinytag Connect, przesyła dane do komputera z Windows z zainstalowanym oprogramowaniem Connect Gateway. Zarejestrowane przez czujniki dane mogą być przeglądane, a rejestratory konfigurowane przy użyciu programu Tinytag Explorer Connect.

Dostęp do systemu może mieć jednocześnie wielu użytkowników.

Jeśli rejestrator z jakiegoś powodu nie może skomunikować się z systemem, to dane będą rejestrowane w pamięci rejestratora, aż do momentu przywrócenia komunikacji z serwerem. Dzięki temu żadne dane nie są tracone.

System może wysyłać ostrzeżenia e-mail w przypadku przekroczenia progów alarmowych.

Rejestrator wykorzystuje sondę temperatury i wilgotności PBRF-8002, która jest podłączona do rejestratora za pomocą kabla CAB-0034 o długości 1,5 m (oba te elementy są dostarczane w komplecie z rejestratorem).

Jeżeli wymagany jest kabel dłuższy niż 1,5 m, to można zakupić dodatkowy kabel CAB-0040-XM (maksymalnie do 10 m).

Praca z danymi pomiarowymi

Za pomocą programu Tinytag Explorer dane zarejestrowane przez rejestrator można przeglądać w formie wykresów lub tabel. Dostępne są również widoki podsumowujące zarejestrowane dane oraz widok dzienny min/max.

Dane z wielu rejestratorów pracujących jednocześnie mogą być łączone w jeden wykres.

Dane graficzne mogą być eksportowane z oprogramowania jako obraz, do wykorzystania przy tworzeniu raportów lub prezentacji, lub jako tabele danych, do dalszej analizy w arkuszach kalkulacyjnych i programach firm trzecich.

Dokumentacja

Wideo

Dane techniczne

Zakres pomiarowy -25 °C ÷ 85 °C, 0 ÷ 100% RH
Pojemność pamięci pomiarów 54.528
Rodzaj rejestratora System pomiarowy
Rodzaj sondy Wymienna sonda zewnętrzna
Wyświetlacz LCD Nie
Diody LED Tak
Transfer danych LAN / Ethernet
GPS Nie
Stopień ochrony IP IP67 (pyłoszczelny/krótkie zanurzenie w wodzie)

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl