Producenci

Przenośne rejestratory wilgotności

Przenośne rejestratory wilgotności są mniejszymi i prostszymi odpowiednikami wilgotnościomierzy stacjonarnych. Jednak rodzaje mobilnych modułów są bardzo zbliżone do podstawowych typów standardowych urządzeń. W sprzedaży dostępne są przede wszystkim przyrządy kierunkowe (skupiające się na konkretnym materiale, takim jak drewno czy beton), uniwersalne (umożliwiające pomiar wilgotności drewna, powietrza i podłoża betonowego) czy modele wielofunkcyjne (pozwalające na szybki i precyzyjny pomiar praktycznie wszystkich gatunków drewna oraz zróżnicowanych podłóż budowlanych). W przypadku przenośnych rejestratorów odczyt wilgotności odbywa się zazwyczaj poprzez przyłożenie miernika do wybranej powierzchni. Na urządzeniach elektronicznych z wyświetlaczem wyniki pomiarów ukazują się niemal natychmiastowo, umożliwiając szybką reakcję w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości.

Co znajduje się w naszej ofercie?

W ofercie naszego sklepu w kategorii przenośnych rejestratorów wilgotności znajdują się modele pozwalające na radiową (bezprzewodową) rejestrację, wilgotnościomierze wielofunkcyjne (ułatwiające badanie materiałów o różnorodnych właściwościach, takich jak chmiel, konopie, żywność, torf czy trociny) oraz specjalistyczne higrometry do precyzyjnego określania zawartości wilgoci w stosach papieru. Zaletą mobilnych, kompaktowych urządzeń jest prostota obsługi, łatwość transportowania, wielojęzykowe menu oraz możliwość szybkich, precyzyjnych, a zarazem bezpiecznych pomiarów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Omnic.

BLL - Wilgotnościomierz do trocin, wiórów, zrębków i torfu BLL - Wilgotnościomierz do trocin, wiórów, zrębków i torfu
Producent: Schaller
Cena: 5 162,00 zł (netto: 4 196,75 zł )
szt.
zobacz więcej
FLH - Wilgotnościomierz do chmielu, konopi i żywności FLH - Wilgotnościomierz do chmielu, konopi i żywności
Producent: Schaller
Cena: 1 658,00 zł (netto: 1 347,97 zł )
szt.
zobacz więcej
PMP - Wilgotnościomierz do papieru w stosach PMP - Wilgotnościomierz do papieru w stosach
Producent: Schaller
Cena: 4 865,88 zł (netto: 3 956,00 zł )
szt.
zobacz więcej
RH5 - Miernik wilgotności stosu papieru w ryzach z sondą bagnetową RH5 - Miernik wilgotności stosu papieru w ryzach z sondą bagnetową
Producent: Schaller
Cena: 3 044,25 zł (netto: 2 475,00 zł )
szt.
zobacz więcej
RM1 - Wilgotnościomierz do materiałów z recyklingu (paliwo alternatywne) RM1 - Wilgotnościomierz do materiałów z recyklingu (paliwo alternatywne)
Producent: Schaller
Cena: 5 977,80 zł (netto: 4 860,00 zł )
szt.
zobacz więcej
TH-2500 - Termohigrometr przenośny Tinytag TH-2500 - Termohigrometr przenośny Tinytag
Producent: Gemini
Cena: 1 317,00 zł (netto: 1 070,73 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl