TGE-0011 - Rejestrator dwutlenku węgla - Tinytag CO2

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 2 350,53 zł 2350.53
Cena netto: 1 911,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Gemini
Kod produktu: TGE-0011

Opis

Rejestrator dwutlenku węgla (0 do 5000ppm)

TGE-0011 monitoruje poziom dwutlenku węgla w zakresie od 0 do 5000ppm za pomocą "samokalibrującego" się czujnika podczerwieni w celu określenia stężenia CO2. Urządzenie zasilane jest z sieci i może pomóc w monitorowaniu jakości powietrza w pomieszczeniach i budynkach. Może pomagać w weryfikacji, czy systemy wentylacji wewnętrznej działają prawidłowo, zapobiegając w ten sposób przekroczeniu zalecanych poziomów CO2.

Rejestrator wymaga oprogramowania Tinytag Explorer i kabla USB (CAB-0005-USB). Można zamówić również zestaw oprogramowanie + kabel.

Najczęstsze zastosowania

Wraz z rosnącą liczbą klimatyzowanych i kontrolowanych ekologicznie budynków, potrzeba kontroli poziomu CO2 staje się coraz ważniejszym elementem monitoringu budynków. Rejestrator danych Tinytag CO2 jest ekonomicznym sposobem na monitorowanie jakości powietrza.

Słaba jakość powietrza w szkołach i miejscach pracy jest często związana z obniżoną zdolnością koncentracji, niską wydajnością, a czasem również chorobami.

Pomiar poziomu dwutlenku węgla w pomieszczeniach zamkniętych wpływa na jakość powietrza i skuteczność wszelkich systemów wentylacyjnych. Rejestrator danych Tinytag CO2 umożliwia monitorowanie poziomu dwutlenku węgla w pomieszczeniu i tworzy profil stężeń gazów w czasie.

Stosowany powszechnie w monitoringu budynków i aplikacjach HVAC, urządzenie to jest tanim sposobem na sprawdzanie, czy dane pomieszczenia są prawidłowo wentylowane.

Główne cechy

  • Rejestrator CO₂
  • Pojemność odczytów na 32 000 próbek 
  • Wysoka dokładność pomiaru
  • Szybkie pobieranie zarejestrowanych danych na komputer
  • Alarm programowalny przez użytkownika
  • Ostrzeżenie o słabej baterii
  • Bateria wymienialna przez użytkownika (CR2325)

Dokumentacja

Wideo

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl