Gann M 20-DS 16 - Zestaw Modyfikacyjny do Precyzyjnych Pomiarów Wilgotności Drewna
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Omnic Tomasz Trocki. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: GAN-M-20-DS-16-31004310
M 20-DS 16 to zestaw modyfikacyjny Gann, umożliwia pomiar wilgotności drewna o grubości do 30 mm, używając ultracienkich szpilek o średnicy 1,6 mm, które minimalizują uszkodzenia materiału. Idealny dla delikatnych powierzchni, jak listwy czy fornir.
Opis
M 20-DS 16: Precyzyjne Pomiary Wilgotności Drewna z Minimalnymi Śladami
M 20-DS 16 od Gann to specjalistyczny zestaw modyfikacyjny zaprojektowany do dokładnych pomiarów wilgotności w drewnie o maksymalnej grubości 30 mm. Wyjątkowo wąskie szpilki o średnicy 1,6 mm pozostawiają prawie niewidoczne ślady na mierzonym materiale, co czyni ten zestaw idealnym narzędziem dla prac wymagających zachowania estetyki, takich jak przy listwach przypodłogowych czy fornirach. Zestaw zapewnia dokładne pomiary, będąc kompatybilnym z hydrometrami opartymi na metodzie pomiaru oporu, a jego subtelne działanie chroni powierzchnię drewna przed widocznymi uszkodzeniami.
Zakresy pomiarowe drewna
- Minimalnie 4% do maksymalnie 100% (sucha masa).
- Minimalnie 3,1% do maksymalnie 41% zawartość wody.
Elektrody pomiarowe - używane do dokładnych pomiarów różnych rodzajów drewna. Pomiar elektroniczny metodą badania oporu.
Zestaw modyfikacyjny M 20-DS 16 jest kompatybilny ze wszystkimi miernikami wilgotności Gann opartymi na metodzie pomiaru oporu.
Specyfikacje:
- 2 nakrętki M 20-05 (Ø 1,6 mm)
- 50 szpilek zamiennych
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.