Rejestratory i czujniki ciśnienia

Rejestratory PressureDisk pozwalają na dokonanie precyzyjnej kontroli procesów oraz walidacji. Dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzują się wysoką dokładnością pomiarową, potwierdzoną certyfikatem wzorcowania producenta, wykonanym w laboratorium posiadającym akredytację włoskiego urzędu Accredia (odpowiednik PCA). Obudowy rejestratorów wykonane są ze stali nierdzewnej (AISI316 L) o stopniu szczelności IP68. Uszczelki użyte w oferowanych urządzeniach nie ulegają deformacji nawet w wysokich temperaturach i są w pełni bezpieczne dla żywności. Konfiguracja pomiarów i odczyt danych z każdego rejestratora, możliwe są za pośrednictwem zaawansowanego, dedykowanego oprogramowania HumiPressureDisk lub TS Manager. Alternatywą jest w tym przypadku interfejs komunikacyjny DiskInterface HS lub wieloportowa, uniwersalna podstawka Multibay.

Wszystkie rejestratory ciśnienia dostępne w naszej ofercie, są wyposażone w dedykowane oprogramowanie wyliczające wartości inaktywacji, w tym F0, PU, oraz A0. Bardzo duża dokładność pomiarowa w połączeniu z możliwością re-kalibracji, sprawia, że tego typu moduły są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, do walidacji, w laboratoriach oraz w sektorze medycznym. Warto dodać, że wydruk raportów i przechowywanie danych realizowane jest zgodnie z regulacjami obowiązującymi w sektorze zdrowia i ISO (zarejestrowanych danych pomiarowych nie można w żaden sposób edytować).

W zależności od potrzeb użytkownika w ofercie znajdują się urządzenia do monitorowania ciśnienia i temperatury lub wyłącznie do rejestrowania temperatury. Ofertę uzupełniają radiowe rejestratory temperatury i wilgotności oraz zewnętrzne czujniki barometryczne do rejestratorów systemu Sensorist.

Czujnik Jakości Powietrza WiFi i LTE - UbiBot AQS1 Czujnik Jakości Powietrza WiFi i LTE - UbiBot AQS1
Producent: UbiBot
Cena: 968,75 zł (netto: 787,60 zł )
szt.
zobacz więcej
PressureDisk rejestrator ciśnienia do 5 bar i +140°C PressureDisk rejestrator ciśnienia do 5 bar i +140°C
Producent: Tecnosoft
Cena: 9 693,94 zł (netto: 7 881,25 zł )
szt.
zobacz więcej
PressureDisk 05 rejestrator ciśnienia do 5 bar PressureDisk 05 rejestrator ciśnienia do 5 bar
Producent: Tecnosoft
Cena: 6 174,29 zł (netto: 5 019,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Rejestrator ciśnienia - sterylizacja nadtlenkiem wodoru Rejestrator ciśnienia - sterylizacja nadtlenkiem wodoru
Producent: Tecnosoft
Cena: 11 704,31 zł (netto: 9 515,70 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl