Producenci
Opcje przeglądania
Wyświetlacz LCD
Diody LED
Typ czujnika
Cechy szczególne
Stopień ochrony IP
Cena
  • od
    do

Urządzenia do pomiaru wilgotności

Nadmierna lub niewystarczająca wilgotność powietrza to problem, z którym zmagają się przedsiębiorcy z wielu branż – od transportu, przez rolnictwo i produkcję, aż po magazynowanie produktów. Zjawisko to może przysparzać wielu problemów i ogromnych strat finansowych, dlatego warto na bieżąco kontrolować poziom wilgoci. W tym celu niezbędne będą odpowiednie urządzenia, które w zależności od ich właściwości i przeznaczenia doskonale sprawdzą się w laboratoriach, szklarniach, magazynach, halach, chłodniach, fabrykach produkcyjnych, tartakach, cegielniach, suszarniach oraz wielu innych miejscach, w których wilgotność powietrza powinna mieć ściśle określony poziom.

Szeroki wybór rejestratorów wilgotności

W ofercie sklepu Omnic znajduje się bogata oferta produktów, które umożliwiają stałą kontrolę poziomu wilgotności. W naszym asortymencie znaleźć można różnego rodzaju wilgotnościomierze, bezprzewodowe oraz przewodowe rejestratory temperatury i wilgoci, zewnętrzne oraz wewnętrzne sondy temperatury i wilgoci, systemy ciągłego pomiaru, laboratoryjne systemy pomiaru wilgotności, wilgotnościomierze do papieru w stosach lub belach oraz wiele innych produktów, które pomogą wykryć problem w odpowiednim momencie i właściwie zareagować.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi pozycjami znajdującymi się w poniższej kategorii. W razie ewentualnych problemów z doborem optymalnego rozwiązania zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Rejestrator temperatury i wilgotności z GPS - UbiBot GS1 WiFi LTE Rejestrator temperatury i wilgotności z GPS - UbiBot GS1 WiFi LTE
Producent: UbiBot
Cena: 1 429,00 zł (netto: 1 161,79 zł )
szt.
zobacz więcej
Sonda zewnętrzna temperatury i wilgotności - UbiBot TH30S-B Sonda zewnętrzna temperatury i wilgotności - UbiBot TH30S-B
Producent: UbiBot
Cena: 102,59 zł (netto: 83,41 zł )
szt.
zobacz więcej
BLL - Wilgotnościomierz do zrębków BLL - Wilgotnościomierz do zrębków
Producent: Schaller
Cena: 5 608,80 zł (netto: 4 560,00 zł )
szt.
zobacz więcej
BMA-2 - Wilgotnościomierz do trocin, wiórów, zrębków i biomasy BMA-2 - Wilgotnościomierz do trocin, wiórów, zrębków i biomasy
Producent: Schaller
Cena: 23 438,88 zł (netto: 19 056,00 zł )
szt.
zobacz więcej
BMC - Wilgotnościomierz do zrębków drzewnych BMC - Wilgotnościomierz do zrębków drzewnych
Producent: Schaller
Cena: 11 276,64 zł (netto: 9 168,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl